Dzień 14 - piątek, 14.07.2017

Nasza przygoda w lesie Sherwood niestety powoli dobiega końca, dlatego dzisiejszy dzień wykorzystaliśmy jak najlepiej. Zaczęliśmy od biegu harcerskiego.

Bieg harcerski

Na punktach biegu sprawdziliśmy nasze umiejętności z zakresu technik harcerskich, między innymi wyznaczania azymutu czy budowania ognisk.

Łapiemy ostatnie promyki słońca

Po południu wykorzystaliśmy słoneczną pogodę na ostatnie godziny plażowania w Pogorzelicy.

Pożegnalne ognisko z echem

Dzień zakończyliśmy obrzędowym ogniskiem, na którym kadra obozu usłyszała, co ustami uczestników twierdzi o nich pogorzelickie echo.

• ćwik Filip Jastzrzębski

Echo Lasu (foto phm. Dorota Polan, hm. Robert Kadela)

Bieg harcerski

Na punktach  biegu sprawdziliśmy nasze umiejętności z zakresu technik harcerskich, między innymi wyznaczania azymutu czy budowania ognisk.

Łapiemy ostatnie promyki słońca

Pożegnalne ognisko z echem